ГРИБОК ЗНИЩУЮТЬ ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ ТА МАЗІ

 

Мікотичні ураження стопи або нігтів чи, як кажуть у народі, грибок є досить поширеним захворюванням, що передається від однієї людини до іншої. Нині цією недугою страждає кожен п’ятий мешканець планети. Якщо тріскається і лущиться шкіра стопи, спостерігається потовщення, розшарування і зміна кольору нігтів, поза сумнівом – це перші ознаки і симптоми грибка.

Його можна «підхопити» де завгодно: в басейні, в спортзалі, в магазині, взявшись за ручку візка, яку до цього тримала інфікована людина, в ліфті, натиснувши на кнопку, та в інших громадських місцях. Крім того, грибок може виникнути внаслідок носіння незручного і неякісного взуття, в якому довгий час зберігається волога. Слід пам”ятати, що грибок не зникає сам по собі, і якщо його не лікувати, то хвороба буде прогресувати. З часом, скажімо, тріщини на шкірі стоп можуть перетворитися в ерозії та поширитися на руки.

5534312_parsley_sage_rosemary_

В народній медицині існує чимало засобів, які за ефективністю ніскільки не поступаються медикаментозним, і з допомогою яких можна подолати цю хворобу. Так, хороший результат дає застосування ванночок для ніг у теплому крутому відварі свіжої трави чебрецю звичайного. Процедуру проводять по 10-15 хвилин упродовж 10-15 днів. При потребі після кількаденної перерви курс можна повторити.

 

Корисними є також обполіскування ніг перед сном сольовим розчином. Для його приготування в 1 літрові теплої води слід розчинити 1 столову ложку морської солі. Добрий лікувальний ефект дає мазь з коров”ячого вершкового масла і часнику. Для приготування потрібно розчавити зубки часнику і змішати порівно з вершковим маслом. Отриману мазь наносити на уражені ділянки стопи і нігтів на ногах.

548594888

Можна вдатися й до такого рецепту: натерти на крупній тертушці дігтярне мило і змішати його з такою ж кількістю кухонної солі. Одержану суміш розвести теплою кип”яченою водою до кашоподібного стану. Цюмішанку наносити на стопи і зверху надівати бавовняні шкарпетки. Випробуваними ліками для боротьби з грибком нігтів є настойка йоду 5%. Нею слід протирати двічі на тиждень уражені місця. Лікування тривале –кілька місяців. У своїй практиці для зцілення від грибкових уражень стопи і нігтів ми рекомендуємо комплексне лікування. Воно складається з очисного збору трав і мазі «Ульцерин». Фітозбір, як мовиться, знищує грибок зсередини та зміцнює імунітет, а мазь лікує шкіру та нігті зовні, що і забезпечує хороший лікувальний ефект.

Телефонуйте для консультації.