Оздоровчий центр «Дивосил» працює в місті Суми з 2011 року. Його заснували Любов і Володимир Салій, як центр надання кваліфікованої допомоги пацієнтам засобами фітотерапії.

Прийом пацієнтів в оздоровчому центрі «Дивосил» проводить лікар Любов Салій. В основі комплексного підходу до траволікування лежить її 20-ти річний досвід роботи фітотерапевтом і 25-ти річний – лікарем-отоларингологом. В кінці 90-х вона відкрила перший і єдиний в Сумській області кабінет траволікування.

У своїй практиці Любов Салій застосовує індивідуальний підхід. Вона є автором десятка фітокомпозицій і комплексних методик, які мають високу ефективність при лікуванні хворих від недуг, перед якими можуть бути безсилі традиційні методи лікування.

Пацієнти Оздоровчого центру «Дивосил» позбавляються від захворювань шлунково-кишкового тракту, гепатобілярної системи (гепатити, холангіти, холецистити). Вдало підібрані фітокомпозиції і мазі допомагають досягти тривалої ремісії при псоріазі, екземі. Істотну допомогу отримують хворі з опіками шкіри. А трофічні виразки, які турбують навіть протягом 20-30 років, повністю гояться. У пацієнтів із захворюваннями нервової і ендокринної системи за допомогою зборів трав самопочуття значно поліпшується, перестають турбувати дратівливість, страх і тахікардія.

Хворі з хронічними простатитами, мастопатіями відзначають хороший результат після лікування травами і отримують тривалу стійку ремісію.

Невід’ємною складовою під час лікування кожного пацієнта є надання рекомендацій щодо здорового харчування, призначення вітамінів, виготовлених на природній основі, продуктів бджільництва, і, звичайно, лікарських рослин у вигляді настоянок, відварів, мазей. Під час розробки фітокомпозицій лікар враховує всі фітонутрієнти і механізм впливу лікарських рослин, щоб отримати високоефективний за дією на хворобу засіб.

Любов Салій

Любов Салій має вищу медичну освіту за фахом лікар-отоларинголог, яку отримала в Івано-Франківському медичному інституті і фітотерапевта (пройшла курси з фітотерапії і спеціалізацію по народній і нетрадиційній медицині при Українській асоціації народної медицини).

Траволікуванням займається 20 років. Має 32 роки досвіду роботи в медичній галузі. Під час лікування Любов Салій використовує унікальні авторські розробки і власну методику. Фітотерапевт індивідуально кожному пацієнту рекомендує комплексне лікування, враховуючи особливості даного організму.

Для лікування використовує заготовлені в екологічно чистому регіоні трави. У практиці лікаря неодноразово були випадки, коли вдавалося допомогти безнадійним хворим, яким офіційні медпрепарати вже не допомагали.

Любов Салій часто запрошують на теле ефіри в якості лікаря-експерта. Вона постійно друкує статті про лікування хвороб лікарськими рослинами в профільних газетах. На сторінках періодичних видань розповідає про лікувальні властивості трав. Брала участь в науковій тематичної конференції («Інтеграція народної і нетрадиційної медицини в первинну медико-санітарну допомогу») і науковому симпозіумі «Актуальні питання народної і нетрадиційної медицини: здоров’я та довголіття» в місті Києві.

Володимир Салій

Автор серії статей на тему траволікування. Закінчив факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Більше десяти років підтримував дружні стосунки зі знавцем народної медицини Василем Литвиненко. Допоміг йому підготувати до друку понад сто ґрунтовних публікацій на тему траволікування. Згодом узагальнив досвід В. Литвиненка в його книзі «Скарбниця здоров’я», яка вийшла в 2007 році.

Поглиблював знання в лікуванні травами, спілкуючись з відомим народним лікарем Іваном Носалем, професором медицини, автором ряду книг по фітотерапії Федором Мамчуром і академіком, автором кількох десятків фундаментальних праць з народної медицини, Євгеном Товстухою.