Чим відрізняється фітотерапія від гомеопатії?

Фітотерапія – це лікування різних захворювань лікарськими рослинами у вигляді відварів, настоїв, настоянок, мазей, розтирань, обгортання, ванн. Вона така ж давня, як і історія людства. З лікувальною метою використовуються різні частини цілющих трав: квіти, листя, плоди, коріння правильно і своєчасно заготовлені і приготовлені у вигляді відварів або в інших формах, і використані в правильному дозуванні.

Гомеопатія ж – відносно молодий вид альтернативної медицини. Вона заснована в 1796 році.

Спосіб приготування гомеопатичного препарату полягає в тривалому змішуванні в пробірці розчину речовини (або розтиранні з цукром у ступці) з концентрацією, яка весь час зменшується (1:10: 1: 100, 1: 1000).

Гомеопатія це лікування речовинами рослинного, тваринного і мінерального походження в дуже великих розведеннях, тобто самої діючої речовини там або дуже мало або взагалі немає – інформація про речовину передається молекулам води або цукру.

Яка перевага лікування лікарськими рослинами?

  • Вона полягає в біологічній схожості між активними речовинами рослин і людського організму;
  • Багатокомпонентний (вітаміни, мікроелементи, сапоніни, біофлавоноїди, і інші) фіточай забезпечує багатоплановість дії лікарських рослин і дає можливість лікування основного і супутнього захворювання одночасно;
  • Простота приготування фітопрепаратів в домашніх умовах (приготування відварів, настоянок) практично не вимагає спеціального обладнання;
  • Доступність і відносна дешевизна фітопрепаратів;
  • Не викликає жодних побічних ефектів (виняток – алергічні реакції, які враховуються під час призначення лікування);

Які переваги лікування в оздоровчому центрі «Дивосил»?

Метод фітотерапії вимагає від фахівця медичних знань, і у Любов Салій є спеціальна підготовка і багата особиста практика. В основі комплексного підходу в лікуванні різних недуг лежить 15-ти річний досвід роботи доктора Любові Салій фітотерапевтом. Вона використовує в своєму лікуванні унікальні авторські розробки та методику. Для ефективності лікування дуже важливо, щоб лікарські рослини були зібрані в екологічно чистому регіоні, були дотримані всі правила і терміни заготовок (сушіння та зберігання готової сировини).

При складанні фітокомпозиції лікар-фітотерапевт враховує всі фітонутрієнти і механізми дії лікарської рослини, щоб отримати високоефективний за дією на хворобу засіб.

Методика лікування

Фітотерапевт індивідуально рекомендує кожному пацієнту комплексне лікування, враховуючи особливості організму та всі захворювання. Таким чином, спрямувавши зусилля на лікування основного захворювання (яке турбує більше за інших), підліковує і інші недуги у пацієнта, ні в якому разі, не зашкодивши іншим органам і системам.
Любов Салій розповість про правильне харчування, як очистити і оздоровити організм травами. При дотриманні рекомендацій, пацієнти задоволені результатом лікування.